Leuk startersappartement op mooie locatie in Venlo!
Aan het fraaie Burg. Bergerpark in Venlo ligt dit nette appartement op de tweede verdieping. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met toegang tot het balkon, twee slaapkamers en een gesloten keuken met een verzorgde inbouwcombinatie inclusief apparatuur.
Daarnaast is er een badkamer aanwezig met douche, wastafelmeubel en toilet. Het appartement is volledig voorzien van laminaatvloeren en kunststof kozijnen met dubbele beglazing, wat zorgt voor comfortabel wonen.
Een ideaal startersappartement op een mooie en rustige locatie nabij voorzieningen en het centrum van Venlo!
- Entree met royale muurkast
- Keuken met nette inbouwcombinatie inclusief koelkast met vriesvak, keramische kookplaat, keramische kookplaat en afzuigkap.
- Woonkamer met laminaatvloer en toegang tot balkon.
- Balkon toegankelijk via slaapkamer en woonkamer; elektrisch bedienbaar rolluik aanwezig.
- Slaapkamer
- Slaapkamer
- Badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet.
**Gehele appartement voorzien van laminaatvloer.
- Gehele appartement voorzien van kunststof kozijen.
- Deels dubbele en deels HR++ beglazing.
- Blokverwarming.
- Boier (80liter; eigendom)
- Appartement is gasloos.
- Servicekosten € 275,-- per maand (inclusief stookkosten, water, onderhoud, groot onderhoud, en schoonmaakkosten).
- Energielabel volgt.
- Aanvaarding per direct.