Op een mooi perceel in het rustige Willem Alexanderpark ligt deze geschakelde bungalow met een ruime carport (35 m2), riante garage (30 m2) en tuin op het zuiden. De bungalow telt 3 slaapkamers en een moderne badkamer en keuken. Een bezichtiging is meer dan de moeite waard!
INDELING
BEGANE GROND
Entree: de ontvangsthal is voorzien van een tegelvloer, stucwerk wanden en stucwerk plafond. Vernieuwde meterkast met 5 groepen.
Aan de linkerzijde bevindt zich direct een 1e slaapkamer c.q. hobbykamer met behangen wanden en een kunststof lamellen plafond.
Volledig betegelde toiletruimte met fonteintje.
Inpandige berging met legplanken en opstelling combiketel (Nefit HR 2013).
De woonkamer bevindt zich aan de rechterzijde en is voorzien van stucwerk en/of behangen wanden en een lamellen plafond. Door de grote raampartijen geniet de woonkamer veel natuurlijke lichtinval. Tevens is er een gashaard aanwezig.
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en bestaat uit een U-vormige keukeninrichting (2006) voorzien van een kunststof werkblad met rvs spoelbak en diverse apparatuur zoals; gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi oven-magnetron en een koelkast. Vanuit de keuken is er een deur naar de tuin met een overdekt pad dat leidt naar de garage.
Vanuit de hal zijn de overige 2 slaapkamers bereikbaar en de gemoderniseerde badkamer alsmede een 2e doucheruimte (eventueel ook ideaal als wasruimte)
Volledig betegelde badkamer (2014) voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel met modern badmeubel net grote spiegel met ingebouwde led verlichting en een 2e inbouwcloset. De badkamer is voorzien van elektrische vloerverwarming en een stucwerk plafond met inbouwspots.
2e en 3e slaapkamer gelegen aan de zij- en achterzijde van de woning. De kamers zijn afgewerkt met stucwerk of behangen wanden en lamellen plafonds.
GARAGE en CARPORT
Vrijstaande riante garage (30 m2) met carport (35 m2). Ideale hobbyruimte voor plaats voor camper of caravan aan huis.
TUIN
Mooie ruime achtertuin met volop privacy! De tuin is gelegen op het zonnige zuid-westen en voorzien van diverse plantenborders en gazon.
BELANGRIJK
• Gehele woning voorzien van dubbel glas.
• 3 slaapkamers, moderne badkamer en separate 2e douche/wasruimte.
• Er zijn mogelijkheden de garage of carport bij de woning te betrekken, maar het is ook een ideale hobbyruimte.
• Mooi, privacy biedend perceel met zonnige tuin.
• De woning is gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen A2, A58 en A50, sportpark en voetbalvelden.
• Gelegen in een autoluwe straat.
• De oprit biedt plaats voor het stallen van meerder auto’s.
• De woning is voorzien van grote raampartijen waardoor veel natuurlijke lichtinval wordt gerealiseerd.