Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4
Warmoesstraat 4

Warmoesstraat 4

Den Burg

€ 515.000,- k.k.

Omschrijving

Bijzonder wonen in een monumentaal pand in een karakteristieke woonstraat op loopafstand van het centrum.
Een sfeervol woonhuis met een statige voorgevel waarachter u heerlijk royaal kunt wonen.

Dit Rijksmonument is gebouwd omstreeks 1680 waarna uiteraard gemoderniseerd en gerestaureerd.

In deze geweldige woning, gelegen in de geliefde Warmoesstraat, komen veel woonwensen samen!
Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging.

Indeling
Na binnenkomst gegarandeerd: u wordt verrast door de bijzondere elementen van dit woonhuis. Via de voordeur treedt u het pand binnen in de statige hal.
Deze geeft toegang tot de woonkamer met en suite deuren, de keuken en trapkast. De kelder is tevens bereikbaar vanuit de vestibule.

De royale woonkamer heeft een charmante uitstraling en een prachtige raampartij aan de voorzijde. Zowel de voor- als achterkamer beschikken over een authentieke schouw voorzien van een rookkanaal. Kenmerkend is hier het balkenplafond wat bijdraagt aan de sfeerbeleving.

De sfeervolle woonkamer heeft een voor- en achterkamer, welke afgesloten kunnen worden van elkaar middels de en suite deuren.
Vanuit de achterkamer heeft u uitzicht op de achtertuin. Deze kunt u gemakkelijk betreden via de openslaande deuren.

De keuken beschikt over een eenvoudig maar keurig keukenblok en een kooktoestel welke is gesitueerd in de schouw.
Aansluitend aan de keuken treft u de bijkeuken waar zich de opstelplaats bevindt voor de wasmachine alsmede het toilet.

Eerste verdieping
De trap brengt u op de eerste verdieping, alwaar u via de overloop toegang heeft tot de twee slaapkamers, de badkamer, het toilet en een vaste kast.

Beide slaapkamers zijn ruim van opzet en hebben een fijne lichtinval.

De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel.
Op de verdieping treft u verder nog een separaat toilet en een vaste kast.

Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikt u de 2e verdieping/zolder. Deze ruimte kan ideaal worden gebruikt als bergzolder en/of extra slaapplek.

Tuin
Achter de woning een heerlijke (omsloten) tuin. Een prachtige, groenblijvende boom zorgt voor sfeer en tevens kunt u hier diverse zitjes creëren.

U kunt de tuin ook bereiken via een achterom.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 515.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
-1906
Dak
zadeldak

Energie

Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte cv-ketel uit 2021 van Vaillant, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
430 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
8 m²

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*