Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52
Torp 52

Torp 52

Den Helder

€ 225.000,- k.k.

Omschrijving

NIEUW TE KOOP!!!
Torp 52 te Den Helder

Deze maisonnette is gelegen in de geliefde wijk De Torp en biedt het beste van twee werelden: de gemakken van een appartement gecombineerd met de ruimtelijkheid van een eengezinswoning. Verdeeld over twee woonlagen vind je op de eerste woonlaag een lichte, comfortabele woonkamer, een praktische keuken en als kers op de taart: een royaal dakterras waar je volop kunt genieten van rust en privacy. Op de tweede woonlaag bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, een nette badkamer en een praktische technische ruimte.

De wijk De Torp laat al enige tijd een stijgende populariteit zien. Steeds meer jonge bewoners weten hun weg hierheen te vinden dankzij de rustige sfeer, de goede bereikbaarheid en het prettige woonklimaat. Een ideale plek om thuis te komen.

--------
De Torp 52 te Den Helder wordt aangeboden met een richtprijs van € 225.000 k.k. Bezichtigingen kunnen uitsluitend via ons kantoor worden aangevraagd en worden op volgorde van binnenkomst ingepland.
--------

De appartementencomplexen van de Torp zijn gelegen in de Schooten aan de rand van een park en in de nabijheid van scholen, sportvelden en winkels. Op wandelafstand van de Torp vindt u het winkelcentrum Schooten Plaza. Hier bevinden zich meerdere supermarkten, een kapsalon, (afhaal)restaurants en tal van verswinkels. De toegang naar de appartementencomplexen is via een brug over een brede sloot. Hierdoor krijgt het een gevoel van een fijn en veilige woongemeenschap. En dat is het ook.

--------
INDELING:
--------
Entree complex, centrale hal, toegang tot bergingen, brievenbussen en trappenhuis. Entree appartement, hal met meterkast, garderobekast, toilet en trapopgang. Woonkamer met keuken en vervolgens het dakterras. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer en CV kast/berging. Hierboven nog een praktische bergvliering.

Verrassend ruim en van vele gemakken voorzien. Spreekt dit appartement jou aan? Maak dan zeker snel een afspraak met ons kantoor!
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 225.000,- k.k.
Status
verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
maisonnette
Aantal woonlagen
2
Woonlaag
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
1971-1980
Open portiek
nee
Dak
samengesteld dak
Voorzieningen
mechanische ventilatie en dakraam

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2015 van Nefit, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
106 m²
Buitenruimte oppervlakte
20 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin met een oppervlakte van 20 m² en is gelegen op het oosten

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
box
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*