Deze woning is inmiddels verkocht, het is niet meer mogelijk om te bezichtigen, wel kun je je gegevens achterlaten zodat wij je op de reservelijst kunnen plaatsen.
Word verliefd op dit lichte, sfeervolle en goed onderhouden 3-kamer appartement (50 m²) in de populaire Diamantbuurt in Amsterdam Zuid. Met twee slaapkamers, een moderne keuken, badkamer en een eigen balkon biedt deze woning het beste van twee werelden; binnen ervaar je rust en comfort en buiten heb je de Amstel om de hoek en alle winkel- sport- en uitgaansvoorzieningen binnen handbereik. De riante berging op zolder is perfect om te gebruiken als thuiskantoor, logeerkamer of voor opslag.
Indeling:
Via het nette trappenhuis kom je op de tweede verdieping in de hal van het appartement. Links bevindt zich de badkamer met een douche, wastafel en toilet. Aan de achterzijde van het appartement is de moderne keuken die is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, 4 pits-gasfornuis met afzuigkap, combi oven-magnetron en koelkast. Vanuit de keuken heb je zicht op het groen van de binnentuin en toegang tot het balkon. Tegenover de badkamer is de entree naar de woonkamer. Hier zal je direct opvallen hoeveel daglicht de kamer binnenkomt wat van de woonkamer een comfortabele en ontspannen ruimte maakt. Vanuit de woonkamer kun je beide slaapkamers bereiken. Op zolder is een uitzonderlijk ruime berging van maar liefst 14 m² aanwezig.
Bijzonderheden:
- VvE-bijdrage: € 141,56 per maand
- Erfpacht is afgekocht t/m 15-02-2058 en daarna onder gunstige voorwaarden vastgeklikt
- Energielabel C
- Riante berging (14 m²) op zolder
- Trappenhuis in september 2025 opnieuw gestoffeerd
- Binnen schilderwerk in 2025 uitgevoerd
- Inbouw combi oven/magnetron en gaskookplaat zijn in 2025 geïnstalleerd
- Houten kozijnen voorzien van HR++ glas
- Balkon aan de achterzijde
- Er is een VvE die professioneel wordt beheerd
- In koopovereenkomst wordt de niet-zelfbewoningsclausule opgenomen.
- In de koopovereenkomst wordt de 'as is, where is' clausule opgenomen.
Eigendom:
De woning is gelegen op grond uitgegeven in erfpacht. Het huidige tijdvak is afgekocht en loopt t/m 15 februari 2058. De huidige eigenaar heeft reeds de overstap naar eeuwigdurende erfpacht voltooid en gekozen voor het vastklikken van de canon per 15 februari 2058 ad € 2.406,36 per jaar (jaarlijkse indexatie). De algemene bepalingen van 2016 van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing.
Jouw nieuwe buurt:
Ontdek het charmante wonen in de Diamantbuurt, een van de meest karakteristieke buurten van Amsterdam-Zuid. Deze wijk, gebouwd in de jaren ’20 en ’30 in de beroemde Amsterdamse Schoolstijl, ademt historie en sfeer. Met haar monumentale gevels, groene pleinen en rustige straten biedt de Diamantbuurt een unieke balans tussen stadse levendigheid en gemoedelijke rust. Voor een middag shoppen of een avond uit eten ben je binnen enkele minuten in de bruisende Pijp met haar vele cafés en restaurants. Ook zijn er gezellige buurtcafés en ambachtelijke speciaalzaken. Voor een wandeling of sportieve ontspanning kun je terecht in het Sarphatipark of bij de Amstel.
Bereikbaarheid:
Er is een uitstekende bereikbaarheid met zowel het OV als met de auto. De tramhalte is op letterlijk een paar minuten loopafstand waar je met lijn 4 richting het Centraal Station of Station RAI wordt gebracht. Met de Noord/Zuidlijn ben je bovendien razendsnel in de rest van de stad. Met de auto ben je in enkele minuten op de ring A10. De auto kun je met een vergunning op straat parkeren.