Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7
Koningin Emmastraat 7

Koningin Emmastraat 7

Bunschoten-Spakenburg

€ 650.000,- k.k.

Omschrijving

Sommige woningen hebben nét dat beetje extra. En bij de Koningin Emmastraat 7 zie je dat eigenlijk al voordat je binnen bent. De imposante carport met opbouw geeft de woning direct uitstraling, terwijl de brede oprit zorgt voor volop ruimte op eigen terrein. Maar juist achter die opvallende voorgevel gaat nog veel meer schuil.

Binnen tref je een fijne gezinswoning die door de jaren heen op precies de juiste plekken extra ruimte heeft gekregen. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor er een gezellige leefkeuken is ontstaan met een mooie verbinding naar de tuin. De betonnen vloer op de begane grond vormt daarbij een goede basis en de woning is keurig onderhouden en verzorgd afgewerkt. Het resultaat is een huis waar je eigenlijk alleen nog maar je meubels hoeft neer te zetten.

Ook boven merk je direct het voordeel van de opbouw. Waar woningen van dit type op de verdieping soms wat ruimte tekortkomen, is dat hier juist anders. Je beschikt over drie écht goede slaapkamers en een royale badkamer. Precies die extra meters maken het verschil en zorgen ervoor dat dit een huis is waar je ook als gezin jarenlang prettig kunt blijven wonen.

En dan het perceel. Met ruim 200 m² grond heb je ook buiten lekker de ruimte. De achtertuin is heerlijk diep en ondanks de ligging op het noorden is er door die diepte gedurende de dag altijd wel een fijne plek in de zon te vinden. Een tuin waar ruimte is om te spelen, uitgebreid te tafelen of gewoon lekker buiten te zitten.

Ook de ligging past perfect bij het huis. Een speeltuin ligt praktisch om de hoek en het centrum van Spakenburg bereik je gewoon te voet. Dat is precies de charme van deze jaren ’30-wijk: dicht tegen het centrum aan, ruim en sfeervol opgezet en tegelijkertijd rustig en kindvriendelijk.

Een karaktervolle gezinswoning met een brede oprit, verrassend veel ruimte én een heerlijk perceel. Kom binnen en ontdek zelf hoeveel de Koningin Emmastraat 7 te bieden heeft.
Entree met toegang tot de keuken en aansluitend de eetkamer. Vanuit de eetkamer is via openslaande deuren de ruime woonkamer bereikbaar, voorzien van een vaste kast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de keuken is de praktische wasruimte bereikbaar, met aangrenzend het toilet en extra kastruimte. Aan de achterzijde bevindt zich een royale berging met eigen buitendeur. Naast de woning is een carport aanwezig.
Overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer beschikt over een praktische vaste kast. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en toilet. Vanaf de overloop bevindt zich tevens de trapopgang naar de tweede verdieping.
Overloop met toegang tot een ruime slaapkamer en een aparte berging. De slaapkamer biedt dankzij de aanwezige kastruimte onder de schuine dakvlakken volop praktische opbergmogelijkheden.
De verrassend ruime achtertuin biedt volop privacy en is sfeervol ingericht met veel groen. Dankzij de verschillende zitplekken is er altijd een fijne plek om buiten te ontspannen of gezellig te tafelen. De combinatie van bestrating en volwassen beplanting zorgt voor een verzorgde en groene uitstraling. Vanuit de tuin is bovendien de praktische berging direct bereikbaar.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 650.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
2-onder-1-kapwoning
Aantal woonlagen
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Bouwperiode
1931 - 1944
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
mansardedak
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas

Energie

Energielabel
C
Verwarming
cv-Ketel, gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2025, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
462 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
12 m²
Buitenruimte oppervlakte
17 m²

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3

Buitenruimte

Tuin
achtertuin met een oppervlakte van 69 m² en is gelegen op het noorden

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
ja
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*