Omschrijving

Neem een kijkje in deze knusse, goed verzorgde vakantiewoning aan de Hommelweg 2 661 in Susteren. Met een totale gebruikersoppervlakte van 49m2, twee slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, omringende tuin aan het water met een overkapping, is deze vakantiewoning ideaal als uitvalsbasis in de natuur.

EuroParcs Limburg ligt in Susteren, dicht bij de grens van Nederland, België en Duitsland. Het vakantiepark bevindt zich in een groene, landelijke omgeving met bosrijke natuur en biedt diverse recreatiemogelijkheden. Zo beschikt het park over een binnenzwembad, wellness, speeltuinen, sportvelden, een restaurant, een snackbar en fietsverhuur. Voor kinderen is er een animatieteam en speciale activiteiten. Hiermee is het park is ideaal voor gezinnen en natuurliefhebbers.

Indeling:

Entree:
Via de eigen oprit betreedt u de tuin van deze vakantiewoning. Bij binnenkomst in de woning staat u in een hal, welke grenst aan de twee slaapkamers, badkamer en doorgang biedt naar de keuken en woonkamer. De hal is ruim genoeg voor het plaatsen van een kapstok of opbergmeubel.

Keuken:
De keuken is compact, maar uitgerust met hoogwaardige apparatuur. Een langwerpig aanrecht, voorzien van een gasfornuis, ingebouwde oven, koelkast, vaatwasmachine en spoelbak maken de keuken instapklaar. Daarnaast is er tal van opbergruimte aanwezig in de kastjes en lades.

Woonkamer:
De woonkamer is het hart van deze woning. De open indeling biedt veel mogelijkheden voor het inrichten van een royale zithoek. Dankzij de vele ramen wordt de ruimte van veel lichtinval voorzien, wat het extra ruim laat aanvoelen. Een schuifdeur biedt toegang tot de tuin.

Slaapkamers:
De slaapkamers zijn goed onderhouden, worden van voldoende daglicht voorzien en bieden plek voor twee éénpersoonsbedden, of een tweepersoonsbed. Desgewenst kan een van de slaapkamers fungeren als werk- of hobbyruimte. Hiermee zijn de ruimtes multi-inzetbaar.

Badkamer:
Grenzend aan de hal bevindt zich de badkamer. Deze is modern, goed onderhouden en voorzien van een ruime inloopdouche met glazen wand, zwevend toilet, wastafel en handdoekradiator. Tevens is de badkamer volledig betegeld en hoogwaardig afgewerkt.

Buiten:
Rondom de woning is een ruime tuin aanwezig. De ideale plek om te genieten van de zonuren op een dag. Het terras is bestraat en overkapt, wat het mogelijk maakt om het hele jaar door buiten te zitten. Geniet van de rust, natuur en het uitzicht op een beek. Tevens is er externe berging aanwezig, geschikt voor het stallen van fietsen of tuinspullen.

Bijzonderheden:
Woonoppervlakte: 49,30m²
Externe bergruimte: 0,00m²
Inhoud: 162,87m³
Bouwjaar: 2016
- Goed onderhouden vakantiewoning
- Chalet is gerenoveerd in 2021
- Twee slaapkamers
- 49m2 gebruikersoppervlakte
- Moderne keuken en badkamer
- Ruime, omringende tuin
- Externe berging
- Gelegen op vakantiepark Europarcs Limburg
- Tal van faciliteiten aanwezig op het park
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Prijs op aanvraag
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
bungalow
Type woonhuis
eindwoning
Aantal woonlagen
1
Kwaliteit
normaal
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwperiode
2011-
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Dak
plat dak
Voorzieningen
tv kabel en schuifpui

Energie

Energielabel
C
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
cv-ketel, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
49 m²
Perceeloppervlakte
436 m²
Inhoud
162 m³
Buitenruimte oppervlakte
19 m²

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Ligging
aan bosrand, aan park en beschutte ligging

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
vrijstaand hout
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*