Vrijstaande woning met bedrijfsruimte
Deze goed onderhouden, vrijstaande woning met meerdere ruime bedrijfsruimten, ligt aan de Holtummerweg 3, tussen de kernen Susteren en Holtum, en bestaat uit 2 kadastrale percelen van maar liefst 2965 m² groot. Bij de ruime, vrijstaande woning liggen twee loodsen, waarvan de kleinste, van circa 14 x 8 meter, verouderd is.
De grote loods is vrij nieuw en meet ongeveer 21 x 13 meter.
De woning, met maar liefst ACHT slaapkamers, twee keukens en twee badkamers biedt een zee aan woonruimte en is door de indeling ook geschikt voor dubbele bewoning.
De woning is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
Indeling
BEGANE GROND:
Op de begane grond kom je de woning binnen in de hal waarin ook de meterkast en muurkast aanwezig zijn. Van hieruit heb je toegang tot diverse ruimtes waaronder drie (slaap)kamers, de badkamer en de woonkamer. De badkamer is geheel betegeld en beschikt over een ligbad, een toilet en een vaste wastafel. De ruimte wordt middels een designradiator verwarmd.
De ruime, rechthoekige woonkamer beschikt over een tegelvloer en heeft openslaande tuindeuren naar het terras.
De in 2018 vernieuwde keuken beschikt over diverse apparatuur waaronder een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een oven, een vaatwasser en een RVS-spoelbak. De keuken is, net als de woonkamer, voorzien van een tegelvloer en is vanuit de woonkamer te bereiken.
Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar. Deze bijkeuken heeft ook een toegangsdeur vanuit de tuin. In deze bijkeuken is een toiletruimte met fonteintje aanwezig, een muurkast en zijn de witgoedaansluitingen aanwezig.
Vanuit de bijkeuken is de bergruimte bereikbaar met een tweede meterkast en de CV-ketel.
Eerste verdieping
EERSTE VERDIEPING:
De eerste verdieping is bereikbaar via de trap in de bijkeuken. Via de overloop kom je in een kleine pantry die is voorzien van een eenvoudig keukenblok.
Naast de keuken is een klein dakterras gemaakt.
Op de eerste verdieping zijn verder nog 5 slaapkamers en een badkamer aanwezig.
Deze badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafelmeubel. Ook zijn hier de aansluitingen voor het witgoed aanwezig.
Tuin
LOODSEN EN BUITENRUIMTE
De tuin is geheel omsloten tuin met een hekwerk en elektrische rolpoort.
Aan de voorzijde van de loodsen is bestrating aangebracht en tussen de twee loodsen en aan de zijkant van de woning is een gazon.
Op het terrein staan twee loodsen, één loods (ca. 21 x 13 m) met een hoogte van 7 meter heeft in een deel van de loods een verdiepingsvloer en beschikt over 2 sectionaalpoorten met een doorgang van 3.30 meter. De tweede loods is ouder, kleiner (14 x 8 meter) en voorzien van een dak met asbestbeplating.
Tot slot staat er nog een carport op het voorterrein die plaats biedt aan twee auto’s.
Bijzonderheden
Bijzonderheden:
- Bouwjaar : 1965
- Perceeloppervlakte : 2.965 m²
- Woonoppervlakte : ca. 248 m²
- Overige inpandige ruimte : ca. 0 m²
- Externe bergruimte : ca. 530 m²
- Inhoud : ca. 920 m³
- Verwarming : CV ketel eigendom
- Extra : 2 bedrijfsloodsen aanwezig
: dubbele bewoning mogelijk
: zeer goede bereikbaarheid, Rijksweg A2 op 5 minuten afstand