Omschrijving

Half vrijstaande recreatiewoning op een prachtige locatie aan het binnenmeer met vrij uitzicht!

Gelegen aan De Vennen 93 te Vlagtwedde bevindt zich deze half-vrijstaande recreatiewoning op Parc Emslandermeer. De woning ligt aan het (zogenoemde) tweede binnenmeer, beschikt over een eigen steiger en biedt een prachtig vrij uitzicht over het water.
Dankzij de rustige ligging en de omliggende natuur is dit een ideale plek voor zowel eigen gebruik als recreatieve verhuur.
De woning is geschikt voor 6 personen en is verdeeld over twee woonlagen. Met drie slaapkamers, een complete badkamer en een lichte woonkamer vormt het een comfortabele uitvalsbasis voor ieder seizoen.

De woning
De woning is gelegen op een rustige plek aan de langste straat van Parc Emslandermeer, met diverse faciliteiten op korte loop- en fietsafstand, zoals het restaurant, zwembad en overige recreatiemogelijkheden.

Via de entree komt u in de hal, waar zich het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping bevinden.

De woonkamer is ruim opgezet en staat in open verbinding met de keuken, wat zorgt voor een lichte en aangename leefruimte. Vanuit de woonkamer heeft u directe toegang tot het terras en de tuin aan het water, waardoor binnen en buiten op een prettige manier in elkaar overlopen.

De open keuken is compleet uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven.

De badkamer bevindt zich op de begane grond en is ingericht met een ligbad, een aparte douche en een wastafel, wat zorgt voor extra comfort.
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers voor twee personen, wat zorgt voor veelzijdigheid van de woning en een ideaal rendement voor de verhuur. De praktische indeling maakt de woning uitermate geschikt voor gezinnen en recreatief verblijf tot wel zes personen.
Doordat u de woning koopt inclusief de inboedel, is deze woning direct te verhuren en voor eigen gebruik te benutten.

Buitenruimte en parkeren
Aan de voorzijde van de woning is parkeergelegenheid op eigen terrein voor twee auto’s.
De achterzijde beschikt over een diepe tuin, direct gelegen aan het water. Hier kunt u genieten van rust, ruimte en een prachtig vrij uitzicht over het water. De eigen steiger biedt extra mogelijkheden voor ontspanning bij het water of het aanleggen van een klein bootje.

Het park en de omgeving
Parc Emslandermeer is gelegen in het natuurrijke Westerwolde, één van de mooiste gebieden van Groningen.
De omgeving Westerwolde heeft veel mooie plekken wat je echt een vakantiegevoel geeft, zo ligt vesting Bourtange op steenworp afstand, zijn er genoeg fiets en wandelroutes en vele oudheden te bekijken.

Het binnenmeer op het park, welke provinciaal gekeurd zwemwater heeft en goede vismogelijkheden biedt, is het centrale punt van het park. Via het kanaal kan men naast het vissen ook vanaf de kavel met de boot het Ruiten A kanaal op.
Vlagtwedde heeft verder alles wat je nodig hebt. Het dorp beschikt voor o.a. een supermarkt, kleinere praktische winkels en veel leuke eetgelegenheden.
Belangrijk om te weten

Helaas is permanente bewoning bij deze woning niet toegestaan; de woning is uitsluitend te verhuren via een bedrijfsmatige exploitatie op het park of u kunt de woning behouden voor eigen gebruik, (tweede woning, recreatief wonen).

Bijzonderheden
• Gelegen aan het binnenmeer
• Half vrijstaande recreatiewoning
• Geschikt voor 6 personen
• 3 slaapkamers
• Badkamer met ligbad en douche
• Ruime tuin aan het water met eigen steiger
• Parkeergelegenheid voor 2 auto’s op eigen terrein
• Gelegen op Parc Emslandermeer
• Geschikt voor eigen gebruik en verhuur
• Inclusief inboedel

Nieuwsgierig geworden? Neem contact met ons op voor een bezichtiging van deze prachtige recreatie woning aan De Vennen 93 in Vlagtwedde en ontdek de vele mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 169.500,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
halfvrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Bouwperiode
1991 - 2000
Recreatiewoning
Ja
Permanente bewoning
niet toegestaan
Onderhoud binnen
uitstekend
Onderhoud buiten
uitstekend
Isolatie
dubbel glas

Energie

Verwarming
cv-Ketel
C.V.-ketel
cv-ketel

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
287 m²
Inhoud
274 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*