De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18
De Huesmolen 18

De Huesmolen 18

Hoorn

€ 299.000,- k.k.

Omschrijving

Bieden vanaf € 299.000,- k.k.

Wat een pareltje is dit trendy en écht instapklare 2-kamer appartement met enorm dakterras van maar liefst 30 m² op het zuiden.
Vanaf 2022 heeft dit sfeervolle appartement een complete metamorfose ondergaan. Alle wanden en het plafond zijn strak gestuukt, een lichte PVC vloer is in het hele appartement doorgelegd, je stapt met plezier de trendy badkamer in, de keuken verdient ook een pluim en alle ramen zijn vervangen voor HR++ glas. Voor je dagelijkse boodschappen kan je terecht in het onderliggende winkelcentrum, het park ligt op een steenworp afstand en je bent zo in het centrum!

Entree
Vanaf de parkeerplaats loop je via de hellingbaan naar het plateau waar de bergingen zich bevinden en verderop een gezamenlijk plein. Achter de voordeur een speelse hal met radiator en toegang tot alle ruimten. De deuren met houten deurposten hebben nieuw hang- en sluitwerk en direct bij het binnenlopen ervaar je de fijne sfeer die is doorgevoerd in het hele appartement en ook het hoge afwerkingsniveau.

Living met zonnig terras
De gezellige living grenst aan het grote terras met zicht op het park dus geen inkijk van overburen. Er is fijn lichtinval vanwege de raampartij waar ook een raam open kan en de balkondeur die toegang tot het terras geeft. Er zit een Hue systeem voor de verlichting in de living, en trouwens ook in de slaapkamer, die je met een app kunt bedienen. Gemak dient de mens!
En dan het terras op het zuiden ……. een heerlijke zonnige plek en voldoende ruimte om een lounge set en een eettafel te plaatsen zodat je heerlijk kunt genieten van de zomeravonden.

Keuken
Als je van gezellig koken houdt zul je deze keuken zeker op prijs stellen. Er is veel werkblad uitgevoerd in composiet en terwijl je staat te koken heb je direct contact met je partner of gasten. Naast kastruimte, laden en bovenkastjes is er diverse inbouwapparatuur, zoals: de vaatwasser, inductie kookplaat, vlakschermafzuiger (met de afvoer via centraal afzuigsysteem), combi magnetron en de koelkast.
Naast de keuken een kast met de cv-installatie en het centraal afzuigsysteem.

Washok
In de hal is een diepe kast voor de wasmachine- en drogeraansluiting die op aparte groepen staan.

Badkamer
Trendy badkamer met moderne, licht betegelde wanden en dito vloer. Er is een wastafelmeubel met plateaus naast de porseleinen wasbak, 2 laden en een spiegel, een wandcloset, designradiator en achter een glazen deur de fijne douchehoek met thermostaatkraan, hand- en regendouche, drainafvoer en 2 koofjes om de shampoo neer te zetten.

Slaapkamer
De slaapkamer heeft een brede raampartij met HR++ glas in een uitzetraam en de vaste ramen met een ventilatierooster. De kledingkast heeft een hoekopstelling en deze blijft achter dus je kunt het appartement echt zo betrekken!

Berging
Direct tegenover de voordeur heb je je eigen houten berging waar best veel ruimte is. Er zijn bovenramen, waarvan er één geopend kan worden. Dat zorgt voor goede ventilatie en veel directe lichtinval.

Bijzonderheden:
- Erfpacht € 543,- per jaar
- VVE kosten € 179,54 per maand inclusief water
- HVC pas voor afval
- Fijne sfeer met de overige bewoners en er is een buurtgroepsapp
- Foto’s van de verbouwing zijn beschikbaar waarop duidelijk zichtbaar is waar alle leidingen lopen
- Centraal afzuigsysteem vervangen
- Waterleidingen vervangen
- Alle enkel glas in gehele appartement is vervangen voor HR++ glas
- Alle deuren geschilderd en voorzien van nieuw hang- en sluitwerk
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 299.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
appartement
Soort appartement
bovenwoning
Aantal woonlagen
1
Woonlaag
1
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1980
Bouwperiode
1971 - 1980
Open portiek
nee
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
samengesteld dak
Keurmerken
energie prestatie advies
Isolatie
volledig geisoleerd

Energie

Energielabel
A
Verwarming
cv-Ketel
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2021 van Remeha Tzerra, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
53 m²
Bergruimte oppervlakte
5 m²
Buitenruimte oppervlakte
30 m²

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
ja
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*