Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105
Axelsestraat 105

Axelsestraat 105

Terneuzen

€ 188.000,- k.k.

Omschrijving

STARTEN, DOORSTROMEN OF SLIM WONEN? DIT IS 'M!

Aan de Axelsestraat 105 in Terneuzen staat precies het type woning waar starters en slimme kopers op wachten. Een woning waar de belangrijkste zaken al geregeld zijn. En dat maakt het verschil!

Wat deze woning direct ideaal maakt, zijn de kunststof kozijnen met dubbel glas. Dat betekent minder onderhoud en vooral comfortabel wonen zonder dat je meteen grote investeringen hoeft te doen. Je koopt geen project, maar een woning waar je meteen kunt wonen en stap voor stap verder eigen kunt maken.

De woning is aan de achterzijde uitgebouwd waardoor de leefruimte merkbaar groter is dan je aan de voorzijde verwacht. Binnen voelt het licht, praktisch en ruim. Buiten ligt een zonnige tuin op het zuidwesten waar je vanaf de middag tot laat in de avond van de zon geniet. Extra prettig is de achterom en de poort naast de woning, waardoor je altijd makkelijk achterom kunt, ideaal voor fietsen, containers of gewoon dagelijks gemak.

Bijzonderheden
Voor extra informatie kun je terecht op onze website.

Dit is zo’n woning die veel mensen zoeken: betaalbaar, praktisch, onderhoudsvriendelijk en op een goede plek. Een slimme eerste stap op de woningmarkt of een fijne woning voor wie comfortabel wil wonen zonder gedoe. Hier begint wonen gewoon goed. De ligging maakt het compleet. Je woont hier op loopafstand van het stadscentrum van Terneuzen, met winkels, horeca, scholen en voorzieningen dichtbij.

Kom kijken en ervaar zelf de ruimte en de tuin! Wij maken tijd voor jou, 7 dagen per week, ook ’s avonds.
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 188.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
vrijstaande woning
Aantal woonlagen
2
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Bouwperiode
1906 - 1930
Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
goed
Dak
zadeldak

Energie

Energielabel
G
Verwarming
cv-Ketel
Warm water
cv-Ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2021 van Remeha, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
305 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
12 m²
Bergruimte oppervlakte
4 m²

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Garage / Schuur / Berging

Schuur/berging
ja
Lees meer

Locatie

Interesse? Neem contact op met de makelaar!

Ik wil*