Wij mogen dit ruime hoekappartement van 100 m² met twee slaapkamers, energielabel A en eeuwigdurend afgekochte erfpacht aanbieden in Amsterdam, aan de rand van het levendige Arenapark. Dit uitstekend onderhouden appartement aan de Anna Blamansingel 266 biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort, rust en een ideale ligging in Amsterdam-Zuidoost.
De nette, afgesloten entree is voorzien van een bellentableau, brievenbussen, trappenhuis en lift. Daarnaast beschikt de woning over een eigen berging op de begane grond – ideaal voor fietsen of extra opslag – én een parkeerplaats in de ondergelegen garage.
De ligging is perfect voor wie wil genieten van alles wat Amsterdam-Zuidoost te bieden heeft. Op loopafstand vind je de Johan Cruijff Arena, de Arena Boulevard met gezellige restaurants, de Pathé-bioscoop, het Ziggo Dome en het winkelcentrum Amsterdamse Poort. Voor ontspanning in de natuur ligt de Ouderkerkerplas op slechts enkele minuten afstand. De bereikbaarheid is uitstekend: het NS-station Bijlmer ArenA ligt op slechts 700 meter (ongeveer 9 minuten lopen) en in de directe omgeving zijn diverse bus- en metroverbindingen. Met de auto ben je via de nabijgelegen A1, A2, A9 en A10 in no time onderweg naar de rest van de Randstad.
Indeling:
Begane grond:
Bellentableau, brievenbussen, berging, trappenhuis en lift.
Zesde verdieping:
Per lift of via het trappenhuis bereik je het appartement op de zesde verdieping. Je komt binnen in de hal, die toegang biedt tot alle vertrekken van de woning.
De royale woonkamer met open keuken ligt aan de voorzijde van het appartement en is dankzij de grote raampartij heerlijk licht. De sfeervolle indeling zorgt voor een warme, huiselijke uitstraling.
De moderne keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en biedt volop werkruimte – ideaal voor kookliefhebbers!
De twee ruime slaapkamers bieden volop mogelijkheden. Heb je behoefte aan een extra kamer? Een derde slaapkamer is eenvoudig te realiseren door een deel van de woonkamer af te scheiden.
De badkamer en separate wc zijn gerenoveerd in 2022. De badkamer is voorzien van vloerverwarming en beschikt over een luxe inloopdouche met Sunshower, een dubbele wastafel met meubel en praktische opbergruimte.
Bijzonderheden:
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht!
- Privé-berging op begane grond
- VvE-bijdrage 195,48 euro p.m.
- 100 m2 woonoppervlakte (NEN-2580 meetrapport)
- Eigen parkeerplek in garage
- Energielabel A
- Uitstekende verbinding met OV & auto richting Schiphol en Amsterdam Centrum
- Badkamer en wc vernieuwd in 2022
Vraagprijs: 485.000 euro k.k.
Oplevering: in overleg